Nasza historia

Nasza firma powstała w 1985 r. Jej założycielem jest obecny współwłaściciel - Roman Macioszek.

Na początku zajmowaliśmy się tylko produkcją zmywacza do paznokci. Wraz ze zwiększonym zapotrzebowaniem na inne produkty, została założona hurtownia chemii gospodarczej i kosmetyków. Była ona niewielka i mieściła się w Gnieźnie, przy ul. Reymonta.

W roku 1993 przenieśliśmy się z małego biura i magazynu do 5-krotnie większego pomieszczenia, które znajdowało się na tej samej ulicy. Zakład produkcyjny znajdował się we wsi Dębówiec. Wraz z rozwojem hurtowni, zaczęliśmy wprowadzać do sprzedaży coraz nowsze produkty z serii Mr. Roman. W tamtym okresie asortyment zwiększył sie o płyny do prania i do mycia naczyń, oraz wody po goleniu. W 2001 roku firma w całości przeniosła się do zmodernizowanego obiektu w Gnieźnie, przy ulicy Pstrowskiego. Preżnie działająca firma musiała podjąć kolejne kroki związane z rozszerzeniem pola magazynowo- produkcyjnego. Owocem tego stał się zakup 4 hektarów gruntu na terenie miasta Gniezna, pod budowę nowego obiektu o nowoczesnej technologii produkcyjno- magazynowej. Niewątpliwym atutem była lokalizacja przy głównych szlakach komunikacyjnych (Poznań, Toruń, Bydgoszcz). Modernizacja firmy pozwoliła zaspokoić potrzeby naszych klientów w aspekcie dostępności asortymentu oraz gotowego produktu.

Dzisiaj możemy poszczycić się już produkcją marek własnych: płynów do mycia naczyń, prania oraz płukania ubrań, płynów do mycia szyb, środków do odkamieniania, odtłuszczania, płynów do spryskiwaczy letnich / zimowych, rozpałki do grilla, chemii samochodowej, chemii profesjonalnej do czyszczenia oraz produkcją wielu innych artykułów chemii gospodarczej/przemysłowej/samochodowej, codziennego użytku. Produkty te dostarczamy do wielu sieci handlowych w Polsce oraz na rynki zagraniczne- Niemcy, Austria, Francja, Anglia, Ukraina, Szwecja, Słowacja, Bośnia.

W swych planach mamy zamiar wprowadzić środki do czyszczenia obuwia, żele do włosów i wiele innych produktów. Pragniemy dążyć do rozkwitu oraz rozwoju firmy na kolejnych płaszczyznach, ale przede wszystkim najlepiej spełniać wymagania Klientów oraz gwarantować przy tym najwyższą jakość. Naszym nieustannym celem jest, by produkty firmy Md Trade dawały Klientom satysfakcję podczas codziennego użytku. Potwierdzeniem naszych starań jest szeroki krąg naszych stałych odbiorców oraz duzy odsetek “rekomendacji” jako źródła wiedzy o firmie wśród nowych klientów.

Dziękujemy i zapraszamy!